Najlepsze gry pc

Wpis

niedziela, 02 grudnia 2012

Policja Symulator

Symulator pracy policji z elementami charakterystycznymi dla gier z gatunku RTS. Wcielamy się w rolę szefa sił porządkowych dużego europejskiego miasta i staramy się jak najlepiej wykonywać obowiązki spoczywające na naszych barkach, czyli między innymi koordynujemy działania w terenie, zajmujmy się administracją wewnętrzną, zarządzeniem ekwipunkiem, szkoleniem kadetów, a także decydujemy o przydziałach i czasie pracy podwładnych. Wszystkie te zadania dostępne są w trybie kariery, gdzie ponadto musimy zmierzyć się z różnego typu misjami, które należy wypełnić, aby móc rozszerzyć jurysdykcję na kolejne obszary metropolii. Do najważniejszych z nich należy zwiększanie poziomu bezpieczeństwa i walka z przestępstwami, takimi jak rabunki, pościgi i zamieszki. Do naszych obowiązków jako dowódcy należy nie tylko dbanie o bezpieczeństwo obywateli, lecz także zapewnienie podwładnym warunków sprzyjających utrzymaniu ich w odpowiedniej kondycji i zdrowiu psychicznym (morale). Jeśli policjanci będą wypoczęci i skoncentrowani, poradzą sobie z wyzwaniami dnia codziennego. W przeciwnym razie możemy spodziewać się komplikacji. Do naszej dyspozycji twórcy oddali szereg różnego typu jednostek. Oprócz standardowych mundurowych, śledczych i pracowników operacyjnych, w grze pojawiają się także detektywi, tajniacy, specjaliści od tłumienia zamieszek, piloci helikopterów i oficerowie CSI – Crime Scene Investigators (Kryminalnego Biura Śledczego). W naszej pracy, podczas podejmowania kluczowych decyzji możemy korzystać z podpowiedzi doradców: naszego zastępcy, pracownika działu Human Resources, konserwatora sprzętu i oficera odpowiedzialnego za finanse. Doradzą oni między innymi w takich kwestiach jak to, kogo należy wysłać na dodatkowe przeszkolenie oraz jakich inwestycji warto dokonać. Działania odbywają się zarówno za dnia, jak i nocą, co wpływa na zachowanie mieszkańców, ruch w mieście i natężenie wydarzeń, w których będziemy musieli interweniować. Akcja gry toczy się na różnych terenach miejskich, w dzielnicach przemysłowych, finansowych, slumsach i na przedmieściach. Twórcy zadbali także o umieszczenie w grze ważnych dla infrastruktury obiektów takich jak lotniska czy stadiony.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
adamek119000
Czas publikacji:
niedziela, 02 grudnia 2012 18:35

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • p.bloger napisał(a) komentarz datowany na 2012/12/11 11:11:39:

    Jak dla mnie najlepsza część tej serii symulatorów. Grafika jak zawsze bez żadnych rewolucji, ale ogląda się fajnie. Dobra akcja, która potrafi wciągnąć na dłużej. Oczywiście nie jest to gra dla fanów NFS czy innych światowych hitów.

  • rexon12 napisał(a) komentarz datowany na 2016/04/13 21:46:46:

    Fajna gierka też w nią grałem na tej stronie gierunie.pl/gryonline/gry-policja-%C5%82apie-z%C5%82odzieja/ lecz nie mogę przejść wszystkich etapów gry :(

Dodaj komentarz